Pozycjonowanie to promocja strony w wyszukiwarkach internetowych zmierzająca do podniesienia pozycji twojej strony internetowe na czołowe miejscach w wynikach wyszukiwania. Pozycjonowania strony www dokonuje się na wybrane frazy i słowa kluczowe.

Niezwykle istotny jest odpowiedni dobór fraz, tak, aby uzyskać jak największą sprzedaż lub liczbę odsłon. Pozycjonowanie jest procesem długim, pierwsze efekty można uzyskać najwcześniej po miesiącu ale częściej jest to okres od 3 -6 miesięcy.

Główną zaletą pozycjonowania są:

– koszty mniejsze od kosztów innych form reklamy internetowej
– duża odwiedzalność strony firmowej
– zapytania i oferty czyli zwiększenie sprzedaży lub popularności witryny

Wady pozycjonowania:

– proces jest długotrwały i rozłożony w czasie
– konieczność ponoszenia stałych nakładów finansowych

Pozycjonowanie i optymalizacja witryny internetowej pośrednio powoduje zwiększenie liczby odwiedzających Państwa stronę, co umożliwia dotarcie do większej liczby potencjalnych klientów. Częsta i duża widoczność strony w wynikach wyszukiwania wpływa na budowę marki Państwa firmy.

Warunki oraz ceny ustalane są indywidualnie. W celu otrzymania bezpłatnej, indywidualnej oferty dotyczącej pozycjonowania prosimy o podanie informacji dotyczących: adresu domeny i fraz (w przypadku braku sugestii na podstawie treści umieszczonej na stronie internetowej oraz analiz – dobierzemy najbardziej efektywne)